Realizácie

Váš nový domov zariadime od vypínačov až po uteráky

Nakúpime a uvedieme do prevádzky všetky Vami žiadané spotrebiče. Vy pre to nemusíte pohnúť ani prstom. Všetko privezieme, zmontujeme a odpad vytriedime a zlikvidujeme v rámci ceny za projekt. Nezostane po nás žiadna kopa, s ktorou sa budete musieť trápiť sami. Všetky detaily vyriešime za Vás až do momentu, kým nepoviete, že takto Vám to stačí. Nemusíte okolo toho vôbec behať, všetko vieme spoločne riešiť online, telefonicky, alebo u Vás doma.

Aj keď je každý projekt jedinečný a nikdy sa neopakuje, každý z nich má predsa len niečo spoločné. Vždy používame tie isté technológie a overené značky materiálov Laufen, Mirage, Lotosan, Hansgrohe, Geberit.

Náš preberací protokol klienta prevedie jednotlivými fázami projektu, kde môže vidieť, ako projekt napreduje. Pokiaľ nie je možná jeho prítomnosť, posielame každý deň informačné video. Celý plán prác je pripevnený na dverách a tak si viete skontrolovať, ako tento plán plníme a čo sa spravilo nad rámec tohto plánu. Jasný postup prácami a systematické budovanie projektu nám dovoľuje vyhnúť sa skrytým vadám a držať kvalitu našich projektov vysoko nad úroveň priemeru.

Na záver jedna rada pre budúcich aj aktuálnych klientov. Kúpeľňa je veľmi dôležité miesto a preto by mala byť pohodlná a ergonomická. Aby sa deň začal sviežo, čisto a končil relaxom v sprche, alebo kúpeľom. To Vám zaručí len kvalitné vybavenie a psychologické prevedenie zakomponovaných prvkov.