stavebné a dizajnové štúdio, rekonštrukcie a stavebné práce na kľúč

O našej spoločnosti

Sme menší pracovný tím troch majstrov a troch pomocníkov. Kvôli tomu sme perfektne zohratí a organizovaní. Náš tím je zložený z certifikovaných majstrov, ktorí sa pravidelne preškoľujú v nových technológiách a pracovných postupoch. Certifikát nám vystavuje spoločnosť Mapei.

Na všetku našu inštaláciu obkladov a dlažby poskytujeme záruku 10 rokov

Používame najnovšie systémy inštalácie, pracujeme s presnou digitálnou technikou a lasermi s toleranciou 0.05mm / m. S našimi vodnými rezačkami sme dosiahli zníženie odpadu z priemerných 10% na maximálne 2 – 3%. Vďaka tomu, že spotrebujeme menej materiálu si môžete dovoliť drahší a kvalitnejší obklad, pretože ho spotrebujeme menej.

Prach, ktorý vzniká pri rezaní odsávame a balíme, takže sme prašnosť znížili na najnižšiu možnú úroveň.

Certifikáty ktoré naša firma dosiahla

Nakoľko chceme všetko robiť odborne chodíme pravidelne na školenia a získavame certifikáty kvality, ako správne urobiť balkón, terasu a lepiť obklad, pravidelne absolvujeme aj odborné školenia inštalácie a bezdilatačného systému lepenia dlažby.

Zaujíma vás cena? Napíšte nám.

Ak chcete vedieť, koľko by stála realizácia projektu ktorý ste si vysnívali. Neorientujete sa v cenách materiálov a cenách práce? Nevadí, my Vás prevedieme celým procesom. Jediné, čo na začiatku potrebujete spraviť, je vyplniť základné informácie o projekte vo formulári.